• Destek Hattı
  • Akredite Oda
  • turkak kalite yönetimi
  • iso 1002 Kalite
  • iso 9001 Kalite
Firma Rehberi
Üye Girişi

UZUNKÖPRÜ İTTİFAKI SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK’I ZİYARET ETTİ

Geçtiğimiz günlerde Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi çağrısı ile Uzunköprü Kaymakamı ve Uzunköprü Belediye Başkanının katılımları ile Uzunköprü Sivil Toplum Kuruluşları İstişare Toplantısı düzenlenmişti. Toplantıdaki en önemli gündem maddesi Uzunköprü OSB Projesi ve bu projenin başarıya ulaşması için atılması gereken en önemli adımın Uzunköprü’deki tüm paydaşların birlik beraberlik içinde olması gerektiği kararına varılarak Uzunköprü İttifakı kurulmuştu.

Bu toplantında alınan karar gereği Uzunköprü İttifakı, Uzunköprü OSB Projesinin durağan dönemini sonlandırmak, Uzunköprü’deki birliktelik ve kararlılığını göstermek adına Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası koordinasyonuyla 29.12.2022 tarihinde, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa VARANK’ ı ziyaret ederek OSB Projesi için desteklerini istedi.

Uzunköprü İttifakı kafilesinde Uzunköprü Kaymakamı Onur KÖKÇÜ, Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem BECAN, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail AKALIN, Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Önder KURUŞAR, CHP Uzunköprü İlçe Başkanı Muammer ÇETİNER,MHP Uzunköprü İlçe Başkanı Onur Özer SER, İyi Parti Uzunköprü İlçe Başkanı İbrahim ERKAL,DP Uzunköprü İlçe Başkanı Münir AYDIN,DSP Uzunköprü İlçe Başkanı Mesut BABAYİĞİT, Sanayi ve Teknoloji Edirne İl Müdürü Salih AKBULUT,Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali GÜMÜŞ, Meclis Üyeleri Özge ERGEN, Kadir BİLGİN, Onur ÖZÇELİKÇİ, Ömer ÇOTRA, Ali YAVUZ, Uzunköprü Ticaret Borsası Meclis Başkan Yardımcısı Gökhan ASLAN, Meclis Üyesi Mustafa ALSAT, Uzunköprü Ziraat Odası Meclis Başkanı Cavit KOŞAR, Muhtarlar Derneği Başkanı Nevzat ÖZTÜRK ve Uzunköprü Uygulamalı Bilimler Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Enver Erdinç DİNÇSOY yer aldı.

Toplantının ardından kısa bir açıklamada bulunan Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Uzunköprü OSB Müteşebbis Heyet Başkanvekili İsmail AKALIN, ‘’Uzunköprü Organize Sanayi Bölgesi Projemize, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa VARANK’ ın desteğini ve onayını aldık. Bizlerle beraber Ankara’ya kadar gelen ve desteklerini esirgemeyen başta Uzunköprü Kaymakamımız Onur KÖKÇÜ, Belediye Başkanımız Özlem BECAN, siyasi parti ve stk temsilcilerine ayrıca Ankara programımızın çok ani gelişmesi sebebiyle bugün aramızda olamayan ancak desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ve ileriki dönemde de yanımızda olacağını bildiren tüm başkanlarımıza şahsım ve meclisim adına teşekkür ediyorum. Uzunköprü olarak BİR OLACAĞIZ VE OMUZ OMUZA TÜM ENGELLERİ TEK TEK AŞACAĞIZ.’’ Dedi

Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2022, Cuma