• Destek Hattı
  • Akredite Oda
  • turkak kalite yönetimi
  • iso 1002 Kalite
  • iso 9001 Kalite
Firma Rehberi
Üye Girişi

UTSO ÜYELERİNE İNDİRİMLİ YABANCI DİL EĞİTİMİ

UTSO ÜYELERİNE İNDİRİMLİ YABANCI DİL EĞİTİMİ

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası, Özel Rota Yabancı Dil Kursu ile 06 Şubat 2020 tarihinde geçtiğimiz yıl yapılan üyelerimize yönelik indirim protokolünü yeniledi.

İmzalanan protokol sayesinde; UTSO personeli ve aile bireyleri, UTSO üyeleri ve üye iş yerleri çalışanları ile aile bireyleri ve UTSO tarafından referans olunan öğrenci adaylarının kurumsal ve kişisel gelişimine katkı sağlanacak ve kurs almak isteyenler 2020 yılı süresince yüzde 25 indirimli olarak yararlanabilecekler.

UTSO Başkanı Ercan İhtiyar yaptığı açıklamada “UTSO üyelerine ve çalışanlarına yabancı dil eğitiminden indirimli faydalanmaları için protokol imzalıyoruz. Umuyoruz ki üyelerimiz indirimden faydalanarak ihtiyaçları olan alanlarda yabancı dil kursuna katılıp kendilerini geliştireceklerdir. Bu protokolün üyelerimize, ticari faaliyetlerini geliştirmesi anlamında faydalı olmasını diliyorum” diyerek atılan imzaların UTSO üyelerine hayırlı olmasını diledi.

Rota Yabancı Dil Kursu Sahibi ve Aydın Üniversitesi Öğr. Gör. Soner Dutucu, yaptığı açıklamada; “Rota Yabancı Dil Kursu olarak Uzunköprü’deki faaliyetlerimizin dördüncü yılındayız. Öğrenci sayımız her dönem artış göstermeye devam ediyor. Bunun da doğru yolda yürüdüğümüzün ve ilçede bize duyulan güvenin artış gösterdiğinin bir kanıtı olduğunu düşünüyorum. UTSO ile geçen sene yaptığımız indirim protokolünün süresi dolmuştu. Protokolün her iki taraf için de verimli sonuçlar doğurduğu bu nedenle de yenilenmesinin uygun olacağına karar verdik. Yaptığımız protokollerle UTSO referansı ile gelen öğrenci adaylarımız, standart fiyatlarımız üzerinden %25 oranında indirim olanağı yakalamış olacaklar. Bu vesileyle, UTSO başkanı Sayın İhtiyaroğlu’na nazik ziyareti için teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Protokollerin imzalanmasının ardından Rota Yabancı Dil Kursu sahibi Soner Dutucu, UTSO Başkanı İhtiyar'a kurumu tanıtarak öğrenciler ile sohbet edildi.

Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2020, Salı