• Destek Hattı
  • Akredite Oda
  • turkak kalite yönetimi
  • iso 1002 Kalite
  • iso 9001 Kalite
Firma Rehberi
Üye Girişi

UTSO Başkanı Ercan İhtiyar, ICC Girişimcilik Merkezi İstanbul Bölge Ofisi’nin açılış törenine katıldı

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) ve ICC Türkiye Milli Komitesi tarafından kurulan “ICC Girişimcilik Merkezi İstanbul Bölge Ofisi”nin açılış törenine katıldı.

24 Şubat 2020 Pazartesi günü TOBB ve ICC Türkiye Milli Komitesi Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törene; Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, ICC Genel Sekreteri John Denton, Habitat Derneği Kurucusu ve Başkanı Sezai Hazır, Facebook Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Bölge Başkan Yardımcısı Derya da katıldı.

TOBB, ICC ve ICC Türkiye Milli Komitesi arasında Türkiye ve bölgede girişimcilik faaliyetlerinin geliştirilmesine ilişkin iş birliği anlaşmasının da imzalandığı organizasyonda, ICC’nin Facebook İstasyon’a ortaklığı da başlatıldı.

Açılışın ardından “ICC Girişimcilik Merkezi’nin İlk Bölgesel Ofisi Olarak İstanbul: Yatırımcı ve Girişimci Perspektifi” ve “Inovasyon, Eğitim ve Girişimcilik: İstanbul’un Dünya ile Bağlantısı” başlıklı paneller düzenlendi.

UTSO Başkanı Ercan İhtiyar, girişimcilerin küresel ticarette aktif oyuncu olabilmelerini kolaylaştıracak önemli bir adım olan Facebook işbirliğinde kurulan Girişimcilik Merkezi hakkında detaylı bilgiler alarak, girişimcilik merkezinin ilçemizde kurulması ve üyelerimizin nasıl istifade edeceği konusunda istişarelerde bulundu.

 

Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2020, Salı