• Destek Hattı
  • Akredite Oda
  • turkak kalite yönetimi
  • iso 1002 Kalite
  • iso 9001 Kalite
Firma Rehberi
Üye Girişi

İPSALA İBRAHİM GİRGİN TIR PARKI VE PAZARKULE SINIR KAPISI AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail AKALIN ,Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nın da iştirakleri arasında yer alan İpsala Umat Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş (UMAT GTİ) tarafından yapılan İpsala İbrahim Girgin Tır Parkı ve modernize edilen Pazarkule Sınır Kapısı’nın açılış törenine katılım sağladı.

İpsala İbrahim Girgin Tır Parkı Açılış Töreni, Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer BOLAT ve Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun katılımları ile gerçekleşti.

İpsala İbrahim Girgin Tır Parkı’nın açılış törenin ardından Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer BOLAT ve TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU beraberindeki heyet ile birlikte İpsala Gümrük Kapısı’na giderek incelemelerde bulundular. Buradaki incelemelerin ardından Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer BOLAT ve TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve beraberindeki heyet ile birlikte Pazarkule’ye geçerek,TOBB ve Oda-Borsalar olarak Yap-İşlet-Devret yöntemiyle modernize edilen Pazarkule Sınır Kapısı’nın açılış gerçekleştirdi.

Pazarkule Sınır Kapısı Açılış Töreni’ne Yunanistan İçişleri Bakan Yardımcısı Efstathios KONSTANTINIDIS’de katılım sağladı.

Açılışın ardından heyet Pazarkule Sınır Kapısı’nda incelemelerde bulundu ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle birlikte açılış töreni son buldu.

Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2023, Cuma