• Destek Hattı
  • Akredite Oda
  • turkak kalite yönetimi
  • iso 1002 Kalite
  • iso 9001 Kalite
Firma Rehberi
Üye Girişi

BİGA 17. TARIM,GIDA, HAYVANCILIK VE TEKNOLOJİLERİ FUARI'NA KATILIM SAĞLADIK.

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail AKALIN, Meclis Üyelerimiz Mustafa ALAŞ,Tahsin HASKIRIM ve oda üyelerimiz, Biga 17. Tarım,Gıda, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nın açılış törenine katılım sağladı.
Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail AKALIN, Meclis Üyelerimiz Mustafa ALAŞ ve Tahsin HASKIRIM, fuarın açılış törenin öncesinde Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Şadan DOĞAN ve meclisine 17. si düzenlenecek olan fuar için hayırlı olsun temennilerini iletti.
Biga Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı ,Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir GİZLİGİDER, Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan DOĞAN,TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz GÜNAY, Çanakkale Milletvekilleri ve Biga Belediye Başkanının açılış konuşmaları ve açılış kurdelesinin kesilmesi ile başladı.
Törenin ardından Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir GİZLİGİDER’le bir araya gelme fırsatı bulan UTSO heyeti, Bakan Yardımcısı Ebubekir GİZLİGİDER’in Uzunköprü  ve Uzunköprü’nün sorunları ile yakından ilgilendiğini ve bu sorunları hep birlikte aşacaklarının müjdesini GİZLİGİDER’den aldı
Açılışın ardından UTSO Heyeti fuardaki standları ziyaret ederek incelemelerde bulundular.
 

Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2023, Pazartesi