• Destek Hattı
  • Akredite Oda
  • turkak kalite yönetimi
  • iso 1002 Kalite
  • iso 9001 Kalite
Firma Rehberi
Üye Girişi

BAŞKAN ERCAN İHTİYAR,TBMM BAŞKANI MUSTAFA ŞENTOP İLE İKİ ÖNEMLİ TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Uzunköprü Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ercan İHTİYAR, TBMM Başkanı Mustafa ŞENTOP,Edirne Valisi Ekrem CANALP,Tekirdağ Valisi Aziz YILDIRIM,Kırklareli Valisi Osman BİLGİN,Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih TURAN,Bölge Milletvekilleri ve Trakya OSB Yönetim Kurulu Başkanlarının katılımları ile Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen ve OSBlerin sorunlarının ele alınarak çözüm önerilerinin görüşüldüğü istişare toplantısına katılım sağladı.
     
      Toplantıda söz alan Başkan Ercan İHTİYAR, Uzunköprü OSB ile ilgili yaşanan son gelişmeleri TBMM Başkanı Mustafa ŞENTOP’a iletti.

      OSB Toplantısının sona ermesinin ardından TBMM Başkanı Mustafa ŞENTOP, Trakya Oda Borsa başkanlarının Temmuz ayı başında Yıldız Sarayı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki makamında gerçekleştirilen bölge istişare toplantılarının her ay başka bir yerde düzenli olarak gerçekleştirilmesi konusunda karar alındığından toplantıların ikincisi de Çorlu da gerçekleştirildi .
    
     Trakya Bölge İstişare Toplantısına Oda Borsa Yönetim Kurulu Başkanlarının yanı sıra Tekirdağ Valisi Aziz YILDIRIM ve bölge milletvekilleri de katılım sağladı. Gerçekleşen toplantıda bölge sorunları istişare edildi.
    
    UTSO Başkanı Ercan İHTİYAR toplantıların üçüncüsünün Uzunköprüde gerçekleştirilmesi adına TBMM Başkanı Mustafa ŞENTOP’u Uzunköprü’ye davet etti

Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2021, Salı