• Destek Hattı
  • Akredite Oda
  • turkak kalite yönetimi
  • iso 1002 Kalite
  • iso 9001 Kalite
Firma Rehberi
Üye Girişi

"Salgın Döneminde Kobilerin Finansmanı Ve Yatırım Araçlarının Seçimi" konulu bilgilendirme semineri Online olarak gerçekleşti.

"Salgın Döneminde Kobilerin Finansmanı Ve Yatırım Araçlarının Seçimi" konulu bilgilendirme semineri Online olarak gerçekleşti.

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası, Covid-19 sürecinde üyelerini sürecin getirdiği yeni dünya düzenine hazırlamak ve yeni küresel rekabete kanalize etmek adına online webinar eğitimlerine ve bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor.

13 Ekim 2020 tarihinde Ekonomist-Yazar Dr. Sinan Bayraktar tarafından video konferans yoluyla " Salgın Döneminde Kobilerin Finansmanı Ve Yatırım Araçlarının Seçimi " başlıklı bilgilendirme semineri yaklaşık 25 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Online olarak gerçekleşen ve UTSO üyelerinin yanında diğer oda-borsalardan ve Türkiyenin çeşitli yerlerden katılımcılar tarafından ilgi gösterilen seminerde Dr. Sinan Bayraktar; Finansman İhtiyacının nedenleri nelerdir, Dış Kaynak Maliyetlerinin İşletmelere Pozitif ve Negatif Etkileri, Yatırım Araçları gibi birçok konu hakkında katılımcılara bilgiler verdi. Seminerin sonunda sorularA cevap verildi.

Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2020, Salı