• Destek Hattı
  • Akredite Oda
  • turkak kalite yönetimi
  • iso 1002 Kalite
  • iso 9001 Kalite
Firma Rehberi
Üye Girişi

UTSO HEYETİ TOBB 79. GENEL KURULU'NA KATILIM SAĞLADI

UTSO HEYETİ TOBB 79. GENEL KURULU'NA KATILIM SAĞLADI

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Kurul Delegesi İsmail AKALIN, Meclis Başkanı Erkan BAKIR, Meclis Üyesi Mustafa ALAŞ ve Genel Sekreter Hasan H. KÜÇÜKKAPTAN 30-31 Mayıs 2023 tarihlerinde TOBB İkiz Kulelerde düzenlenen 79.Genel Kurul Toplantısı’na katılım sağladı.

Genel Kurulu’ un birinci gününde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU, TOBB Delegeleri ve Oda Borsa Başkanları ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret ederek Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine Türk İş Dünyası adına çelenk takdiminde bulundu. Anıtkabir ziyaretinin ardından Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail AKALIN, Meclis Başkanı Erkan BAKIR, Meclis Üyesi Mustafa ALAŞ ve Genel Sekreter Hasan H. KÜÇÜKKAPTAN, TOBB İkiz Kulelerde yerli otomobilimiz TOGG’u inceleme imkanı buldular.

TOBB 79. Genel Kurulu birinci günü Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşen “Hizmet Şeref Belgesi Takdim Töreni” ve TOGG için başvuruda bulunan oda borsalar arasında sıra çekilişi gerçekleştirildi. Çekilişe Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı İsmail AKALIN katılım sağladı.  

TOBB 79. Genel Kurulu ikinci günü Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Kurul Delegesi İsmail AKALIN, Meclis Başkanı Erkan BAKIR ve Genel Sekreter Hasan H. KÜÇÜKKAPTAN, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ)’nde düzenlenen Birlik Başkanlığı seçimine katılım sağlamıştır.

UTSO Başkanı İsmail AKALIN, genel kurul sonunda yaptığı kısa açıklamada ‘’TOBB 79. Genel Kurulu Birlik Başkanlığı Seçimi sonucunda yeniden göreve gelerek güven tazeleyen Başkanımız Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na ve iş dünyamıza hayırlı olmasını diler, görevlerinde kolaylıklar dilerim.’’ dedi.

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2023, Çarşamba