• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

TOBB İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esasları gereği, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) bünyesinde faaliyet gösterecek olan TOBB Edirne Kadın ve Genç Girişimci Kurulları İcra Komitesi Üyelik Seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00 - 16.00 saatleri arasında Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.


İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeliğine aday olabilme şartlarını taşıyan Kurul Üyeleri arasından, TOBB Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesine 2 asıl 2 yedek icra kurulu üyesi seçilirken; TOBB Edirne Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesine 3 asıl 3 yedek icra kurulu üyesi seçildi. Seçilen İcra Kurulu üyelerinin isimleri sırayla aşağıdaki gibidir.  

TOBB Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Asıl Üyeleri: Seval Gemici, Sevim Adalı

TOBB Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Yedek Üyeleri: Tülay Kırmızı, Melike Bahçekapılı

TOBB Edirne Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Asıl Üyeleri: Serkan Çalık, Müjdat Sarıgül, Uygar Altınkaya

TOBB Edirne Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Yedek Üyeleri:Mert Aslan, Gözde Demir, Murat Emre Yenice

Seçimlerin tamamlanmasının ardından, İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeliğine seçilenler, UTSO'ya nezaket ziyaretinde bulunarak, UTSO Başkanı Ercan İhtiyar ile bir araya geldi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren UTSO Başkanı Ercan İhtiyar, “İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeliğine seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

 

IMG 6923