• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

 

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan İhtiyar, 6 Kasım Salı günü Edirne Vali Sayın Ekrem Canalp’ı ziyaret etti.

Valilik Makamındaki ziyarette Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İhtiyar’ oda çalışmaları ve ilçemiz hakkında bilgiler verdi. Aynı zamanda İhtiyar, Valilik ile yürütülen Uzunköprü Çevreye Duyarlı Karma Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (OSB) çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu ve süreci yönetmesi konusunda Vali Canalp tarafından onay aldı.

Başkan İhtiyar, Vali Canalp’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve yeni görevinde başarılar dileyerek; “Bugün sizi bilgilendirmek ve fikrinizi almak için buradayım, bilahare UTSO meclis üyeleri ve OSB Müteşebbis Heyeti olarak yeniden ziyarete geleceğiz” dedi.

Vali Canalp, yeni dönemde istişare içerisinde ortak çalışma yapmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti. Başkan İhtiyar’a ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.

WhatsApp Image 2018-11-07 at 09.55.58

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr