• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

Edirne Ak Parti Milletvekili Adayları seçim çalışmaları dolayısıyla UZUNKÖPRÜ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, Odamız Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Meslek Komitesi ve Kadın Girişimcilerin hazır bulunduğu ziyarete Ak Parti İl Başkanı Nesim İba, İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz ile birlikte Edirne Milletvekili Adayları Fatma Aksal, İlyas Akmeşe, Burak Cambaz ve AK Parti Teşkilat Mensupları katıldı.

Ziyarette seçim dönemi, ülke gündemi, ekonomik sorunlar görüşüldü. Uzunköprü’nün yaşadığı sorunlar değerlendirilerek, 24 Haziran seçimlerinin ülkemize ve Uzunköprü’ye hayır getirmesi dileklerinde bulunuldu. Ziyaretten memnuniyetini ifade eden Başkan Ercan İhtiyar, Ak Parti heyetine teşekkür ederken, Milletvekili adaylarına da başarılar diledi. İl Başkanı Nesim İba gösterilen nezaket dolayısı ile Başkan İhtiyar ve UTSO heyetine teşekkürlerini, iletti.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraflarla son buldu.

son

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr