• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 284 513 10 64

 

Uzunköprü de gazi caddesi üzerinde yıllardır hizmet veren Halit Orhon Eczanesi 02 Mayıs Çarşamba gün Habib Hoca Mahallesi Yusuf Kirez Sokak No:11’de yeni yerinde hizmete açıldı. Açılışa Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar’ın yanı sıra Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen çarşı esnafı ile davetliler katıldı.

Başkan İhtiyar yaptığı açılış konuşmasında; “Uzunköprü yalnızca merkezden ibaret değil. Devletimiz İki bölgeyi birbirine bağlayan bu yerde bir yatırım yapıp sağlık ocağı açmış. Bu yatırımla birlikte arkadaşlarımız da hizmet etmek üzere çarşıda gazi caddesi üzerinde bulunan yerlerinden taşınıp bu mahallede yerlerini aldılar. Amacımız Uzunköprü halkına hizmet etmek. Yatırımcılar da bu noktada Uzunköprü’nün sadece merkezden ibaret olmadığını görsün. Bu mahallelerin hepsi bizim, gereğini hepimiz yapalım. Uzunköprü ve aile için de hayırlı olsun Allah kar bereketi versin” dedi.

küçülmüşeczane

 

 

kucukeczane

POLİTİKALARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MALİ POLİTİKA

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKASI

BİLGİ İŞLEM POLİTİKASI

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

ETİK DEĞERLER

TEMEL DEĞERLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

 
          UTSO olarak; sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebileceği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alacağımızı, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmasını engellemek için gerekli iyileştirmelerin ve kontrolleri sürekli yapacağımızı, müşteri ile olan ilişkilerimizde şeffaflığı esas alacağımızı, müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul edeceğimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip edeceğimizi, yasal şartlara uyum sağlayacağımızı Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

U T S O

UZUNKÖPRÜ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Cumhuriyet Meydanı No:17
Uzunköprü EDİRNE TÜRKİYE

Tel:+90 284 513 10 64
      +90 284 513 54 13

Faks : +90 284 513 22 80

e-mail: uzunkoprutso@tobb.org.tr